Duchovný most s kňazským seminárom

05.05.2019

V utorok 7. mája 2019 sa naša farnosť modlí za bohoslovcov. Deje sa tak kvôli každoročnému duchovnému mostu medzi jednotlivými farnosťami našej diecézy a kňazským seminárom. Taktiež bohoslovci si v tento deň vo svojich modlitbách spomenú na našu farnosť.

Duchovný most 2018: bohoslovci sa modlili za našu farnosť

Bohoslovci z Kňazského seminára biskupa Jána Vojtaššáka v Spišskom Podhradí vás zároveň srdečne pozývajú na deň otvorených dverí v kňazskom seminári, ktorý sa uskutoční na nedeľu Dobrého pastiera 12. mája 2019. Program začne o 9:00 svätou omšou v katedrále sv. Martina, pri ktorej bude štyrom bohoslovcom piateho ročníka udelená kandidatúra diakonátu a kňazstva. Po nej sa účastníci presunú do priestorov kňazského seminára, kde bude pre všetky vekové kategórie pripravený zaujímavý program.

text a foto: Marián Marhefka